زمانی که شما به دنبال راه های ساده قانونی کسب درآمد از اینترنت در منزل هستید و یا در پی کمی در آمد بیشتر برای مخارج هستید کمپانی هایی که حاضرند برای دانستن نظر شما در مورد کالا یا خدماتشان مبلغی به شما بپردازند مورد های خوب ی برای پول درآوردن از اینترنت هستند .

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
این شرکت ها و موسسات با توجه به این راهکار که دانستن نیاز و نظر مشتری در مورد کالا خدماتی که آنها ارائه میکنند یک اصل مهم برای هر بنگاه اقتصادی موفق است از هر طریق سعی در بدست آورندن این اطلاعات از شما هستند

حتی اگر لازم باشد مبالغی را برای تشویق شما و برای وقتی که میگذارید تا به پرسشها آنها جواب دهید تعرفه کنند.

گاهی مجموعه ها کوپن های تخفیف می دهند یا بعضی دیگر شما را در قرعه کشی های هفتگی و یا فصلی کمپانی می دهند. بعضی دیگر از این هم فراتر رفته مبلغی را نقدی پرداخت میکنند که برای بسیاری افراد این مورد بیشتر مورد توجه است زیرا باعث پولساز ی برای شخص خواهد بود. پس کسب درآمد از این راه تفریح هم دریافتی کمی پول بیشتر است و چه کسی از پول خوشش نمی آید؟!

در واقع اینروش کسب درآمد از اینترنت، بدون نیاز به سایت یا حتی دانستن چیزی در مورد راه اندازی یک بلاگ می تواند به عنوان منبع قابل توجه در آمد هم به حساب آید. برای چه که شرکت های بسیاری هستند که نیازمند نظر شما می باشند در این بین پول بسیار بسیاری پرداخت می شود شما می توانید سهم را از آن براحتی با صرف چند دقیقه از زمان خود بدست آورید.

نکته جالب در مورد اینراهنمای کسب درآمد در خانه این است که شما میتوانید آنرا در زمان های اضافه خود و در زمانهایی که بی استفاده مانده اند انجام دهید از این اوقات بی استفاده، از طریق اینترنت پول در آورید! . حتی ممکن است ارزش آنرا داشته باشد که زمانی معین را به این کار اختصاص دهید و علاوه بر پول ساز کردن زمان های مرده خود به درآمد ماهیانه اضافه بکنید .

برای شروع میتوانید به آسانی در وبسایت موتور قدرتمند جستجوی گـوگل سرچ بکنید و وبسایت های مناسب را پیدا بکنید و هر سایتی که برای شما مناسب است و هر نظر سنجی که برای شما جذاب است را انتخاب کرده و بسیار سریع و آسان شروع به کسب درآمد بکنید .

هنوز فکر میکنید که چرا نظر شما تا این میزان برای کسی با اهمیت است که حاضر به پرداخت پول برای دانستن آن است؟

شرکت های بیشماری در تمام جهان تمام تلاش را بکار میگیرند تا از نیاز و خواست مشتری ها آگاه شوند برای این هدف حاضرند مبالغ هنگفتی را برای تحقیقات بازار خرج کنند. این یکی از خوب ترین استراتژی های بازاریابی است.

اما هنوز هم مساله برای آنها باقیست…. چگونه به شما، یعنی مشتری بالقوه خودشان! دسترسی پیدا کنند؟ این کار آنقدر ها که به نظر میرسد آسان نیست. به همین دلیل آنها شرکت هایی را انتخاب میکنند تا ظر سنجی های مختلفشان را به دست شما برسانند تا متذکر شوند مردم در مورد کالا و خدمات آنها چه فکر میکنند و در آینده بیشتر به سمت چه نوع کالاها ی تمایل دارند. در نتیجه این شرکـت ها می توانند برنامه راهبردی را به همان سمت و سو تنظیم کنند. همین طور این شرکـت های بزرگ می خواهند بدانند چه چیزی شما را برای خرید مشتاق تر می نماید ! در واقع چطور می توانند شما را تشویق به خرید های زیادتری کنند.

روش های بسیاری برای دسترسی به مردم در سطح جامعه برای نظر سنجی وجود دارد که این کمپانی ها نسبتا همه اینآموزش ها را بکار میگیرند یکی از اینروش ها ” پرداخت در ازای پر کردن فرم نظر سنجی ” است.

این نوع نظر سنجی به نفع شما هست برای چه که علاوه بر کسب درآمد بیشتر میتوانید از آخرین کالاها بازار آگاه شده و در جریان آخرین تحولات کمپانی ها فروشگاه های بزرگ قرار گیرید. حتی قبل از آنکه آن محصولات وارد بازار شوند و یا تغییرات مورد نظر در شرکـت ها اعمال شوند. شما حتی جزئی از تصمیم گیری این کمپانی ها می شوید و میتوانید خواست را به اطلاع آنها برسانید.

حتی ممکن است از شما خواسته شود یک بازی آنلاین را انجام دهید نظر خود را در مورد آن بگوئید. فال و هم تماشا ! شما میتوانید در حال بازی کردن لذت بردن از اوقات فراقت خو پول در آورید.

یا به پیش نمایش فیلم دیدنی ی بنشینید که هنوز برای اکران عمومی آماده نشده است. از تمام مهمتر شما در ازای وقتی که می گذارید پول دریافت میکنید.

از آنجا که پرداخت پول به شما برای اطلاع از نظراتتان آسان ترین سریعترین راه نظر سنجی برای این شرکت هاست هر روز به تعداد آنها در اینترنت افزوده میشوند پس هر روز به پتانسیل درآمد زایی شما پولساز بودن اینروش برای شما افزوده می شود.

اینآموزش حتی اگر به هزاران نفر پولی پرداخت شود، باز هم برای کمپانی بسیار ارزانتر ازروش های دیگر خواهد بود. علاوه بر آنکه این نحوه نوعی تبلیغ به حساب می آید.

در نظر بگیرید که قرار است یک مجموعه بزرگ تولید آشامیدن ی، طعم ی مفرق و جدید را به بازار عرضه نماید . اگر این تولید با شکست مواجه شود چه فاجعه ای برای آن مجموعه رقم خواهد زد! اما این فاجعه اجتناب پذیر است.

این شرکت محصول را در اختیار شما قرار می دهد تا پیش از تولید انبوه و ورود به بازار نظر مشتریان خود را بداند. علاوه بر آنکه شما را از آمدن محصول نو مطلع ساخته است.

پس نظر سنجی نیاز حیای برای شرکت هاست آنها این امر را به بهتر ی درک کرده اند حاضرند پول خوب ی برای آن بپردازند.